Urządzenia do klimatyzacji Midea

Producent urządzeń klimatyzacyjnych Midea od kilkudziesięciu lat dostarcza na światowy rynek w tym również polski swoje produkty, które przeznaczone są do klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. Firma inwestuje nieustannie w rozwój i badania, dlatego wdraża w swoich produktach nowe rozwiązania technologiczne, zapewniające lepszą wydajność bez obciążania użytkowników stratami energii.

Firmy wprowadzające na polski rynek urządzenia firmy Midea oferują dodatkowe usługi w postaci montażu klimatyzacji, serwisu i czyszczenia, dowozu towaru na miejsce, a także opiekę w czasie trwania gwarancji i po jej zakończeniu. 

Klimatyzator Midea Mission Smart/Extreme

klimatyzacja

Klimatyzator Midea jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem ściennym, harmonizującym z wystrojem wnętrza każdego niemal pomieszczenia. Posiada ukryty w panelu przednim wyświetlacz, który w czytelny sposób informuje o ustawionej temperaturze nadmuchiwanego powietrza.

Komfort użytkowania zapewnia funkcja „nie przeszkadzać”, polegająca na automatycznym wyłączeniu wyświetlacza w panelu, zmniejszenia głośności pracy i natężenia nawiewu. Dzięki niej użytkownik może oszczędzać energię i zapewnić sobie komfort podczas snu. Natomiast tryb ECO umożliwia zaoszczędzenie nawet 60% energii poprzez zmniejszenie zużycia prądu

Dzięki przełącznikowi można w każdej chwili dodać funkcję sterowania WiFi, umożliwiającą kontrolę klimatyzatora i jego pracy za pomocą tabletu lub smartfona. Urządzenie jest wyposażone również w funkcję turbo, pozwalającą na szybkie nagrzanie lub schłodzenie pomieszczenia. Nowością jest wersja MISSION Extreme z funkcją grzania do -27° Celsjusza.

Nie dopuszcza ono do strat ciepła przy bardzo niskich temperaturach powietrza na zewnątrz. Klimatyzator Midea Mission Smart/Extreme przeznaczony jest do biura lub domu.

Klimatyzator Midea Blanc

Standardowe klimatyzatory tego typu wyposażone są w kilka trybów pracy ekonomicznej w celu wybrania optymalnej równowagi pomiędzy kosztem pracy urządzenia, a komfortem użytkownika. Posiada on filtry o wysokiej gęstości, umożliwiające zwiększenie działania do 50%, a oczyszczania powietrza z kurzu i pyłków do 80%. W trybie czuwania klimatyzator Midea pobiera energię na poziomie zaledwie 1W

Czujnik temperatury znajduje się na bezprzewodowym pilocie, dzięki temu pomiar temperatury dokonuje się bliżej użytkownika i jednostka ma możliwość dokładniejszego jej dopasowania. Urządzenie może pracować w trybie ECO. Korzysta wtedy z energii słonecznej, a zużycie prądu zmniejsza się do minimum.

W trybie Gear natomiast precyzyjnie reguluje częstotliwość pracy sprężarki i temperaturę nawiewanego powietrza w celu uzyskania najwyższej efektywności energetycznej i komfortu użytkownika, który sam decyduje o poziomie intensywności pracy urządzenia.  W aktywnej funkcji Comfort urządzenie ustawi się automatycznie na 23 stopnie Celsjusza.

Klimatyzator Midea Everest Ultimate Comfort

system klimatyzacji

Oryginalny design urządzenia łączy nowoczesność z estetyką. Charakteryzuje się dalekim zasięgiem i szerokim kątem nawiewu. Innowacyjna żaluzja dzięki tysiącom małych otworów sprawia, że strumień powietrza jest jednolity, przyjemny i delikatny. Dzięki trybowi pracy Gear użytkownik sam może decydować o maksymalnym poziomie intensywności pracy urządzenia.

Nawet na najwyższym poziomie działania wypływające powietrze jest delikatne.

Schłodzone szybko dociera w nawet najdalsze miejsca pomieszczenia dzięki możliwości szerokiego sterowania żaluzjami w pionie i poziomie.

Klimatyzator Midea Kids Star

Klimatyzator Midea Kids Star przeznaczony jest dla najmłodszych użytkowników, stąd specjalny design urządzenia z misiami polarnymi w wersji niebieskiej i różowej. Zapewnia najwyższe standardy i komfort użytkowania. Jest produktem z linii specjalnie przygotowanej dla dzieci. Pilot ma kształt misia i może być także zabawką dla dziecka. W niego został wbudowany również czujnik temperatury. Praca urządzenia zapewnia najwyższy komfort cieplny w pomieszczeniu. 

Klimatyzatory Midea to urządzenia zapewniające komfort użytkowania i najwyższe standardy pracy. Urządzenia Midea w Krakowie można obejrzeć i kupić w salonie Klimasoft przy ulicy Odmętowej 100a.