Globus Lighting

Logo GlobusKażde miejsce pracy powinno być dobrze oświetlone, zwiększa to wydajność pracowników a zarazem zmniejsza ich zmęczenie. Taką myślą kieruje się Globus Lighting. Oświetlenie LEDowe jest zdrowsze dla ludzi, ale także dla środowiska, gdyż jest energooszczędne.

Globus Lighting to polski producent oświetlenia led, którego sercem jest dział Badań i Rozwoju, zajmujący się projektowaniem, testowaniem oraz udoskonalaniem produktów. Rozwiązania oświetleniowe w Globus Lighting są innowacyjne i techniczne zaawansowane.

Przedsiębiorstwo rozpoczyna pracę od szczegółowego projektu rozmieszczenia oświetlenia, który zawiera wszelkie niezbędne informacje do obliczeń oraz dalszej pracy na tym projektem.

Globus Lighting to producent oświetlenia przemysłowego oraz specjalistycznego, który klientom oferuje indywidualne podejście przy wyborze i montażu oświetlenia LED, a także nowoczesne rozwiązania oświetleniowe. Projektując oświetlenie firma skupia się na tym, aby parametry oświetlenia były dopasowane do wymagań klienta.

 


Adres: Ul. Krasińskiego 15a / 3 Wrocław 50-449

Telefon: +48 537 119 116

Mail: gl@globuslighting.pl

Strona internetowa: http://www.globuslighting.pl

NIP: 8952030142

REGON:  022395553

Zasięg: Polska